Rekordy szkoły

TABELA REKORDÓW PG 2 Małkinia Górna  - DZIEWCZĘTA

dyscyplina

Kategoria wiekowa

Rezultat

Nazwisko i imię

data

miejsce

100 m

Młodziczka

13,16 sek

Kruszewska Zuzanna

25.05.2017

Finały powiatowe

Ostrów MazXIX IMSz

200 m

Juniorka młodsza

31,56 sek

Tadko Oliwia

26 .05 2015

Finałymiędzypowiatowe

Kadzidło XVII IMSz

300 m

Młodziczka

48,65 sek

Liszewska Łucja

25.05 2017

Zawody powiatowe Ostrów MazXIX IMSz

400 m

Juniorka młodsza

1:10,71 min:sek

Kalinina Wiktoria

25.05.2017r

Finały powiatowe

Ostrów MazXIXIMSz

600 m

Młodziczka

1:49,80 min:sek

Dydek Michalina

28.05.2014r

Finałymiędzypowiatowe

Kadzidło XVI

800 m

Juniorka młodsza

2:27,78 min:sek

Siwek Paulina

Czerwiec 2009r

Finały wojewódzkie

XI IMSz Radom

Skok w dal

Juniorka młodsza

4,37 m

Kraszewska Julia

6.06.2014r

   Finały wojewódzkie

XVI  MIMSz Radom

Kula 3 kg

Młodziczka

10,22 m

Ratyńska Sylwia

Maj 2009r

Finały wojewódzkie

XI IMSz Radom

Kula 4 kg

Juniorka młodsza

10,04 m

Ratyńska Sylwia

Maj 2010r

Finałymiędzypowiatowe XII IMSz

4x100

Młodziczka

56,68 sek

Piotrak Julia, Domanowska Dominika,Liszewska Łucja, Kruszewska Zuzanna

25.05.2017

Finały powiatowe

Ostrów Maz. XIX IMSz

Szt olimpijska

Juniorka młodsza

5:02,27

Kalinina Wiktoria, Tadko Daria., Wileńska Kinga, Fydrych Weronika

25.05.2017r

Zawody powiatowe w ramach XIX IMSz

4x100

Juniorka młodsza

59,19

Przesmycka Patrycja, Iwanowska Wiktoria, Bończyk Karolina, Ojdana Kinga

27.05.2017 r

Zawody międzypowiatowe Kadzidło  XIX IMSz

Indywidualne biegi przełajowe

V miejsce

Dydek Michalina

(młodziczka)

29.04.2014r

Finały wojewódzkie

MIMSz Siedlce

TABELA REKORDÓW  PG 2 Małkinia Górna – CHŁOPCY

dyscyplina

Kategoria wiekowa

Rezultat

Nazwisko i imię

data

miejsce

100 m

Junior młodszy

11,50 sek

Sapiecha Karol

28.05.2014

Kadzidło  XVI IMSz

200 m

Junior młodszy

25,52 sek

Rukat Michał

26.05 2015

Kadzidło XVII IMSz

300 m

Młodzik

41,03 sek

Fydrych Mateusz

06.06.2017

Finały wojewódzkie

XIX IMSz Siedlce

400 m

Junior młodszy

58,07       sek

Orłowski Maciej

28.05.2013r

Zawody- Kadzidło

800m

Junior młodszy

2:23,61 min:sek

Borowy Adrian

28.05.2013

Zawody międzypowiatowe  XV

1000 m

Młodzik

3:03,53 min:sek

Kordykiewicz Piotr

14.05.2013

Zawody powiatowe w ramach XV IMSz

1500 m

Junior młodszy

    4:59,30     min:sek

Fidorczuk Dominik

28.05.2014

Zawody międzypowiatowe Kadzidło XVI IMSz

Skok w dal

Junior młodszy

5,32 m

Bogucki Mateusz

25.05.2017

Zawody powiatowe Ostrów Maz. XIX IMSz

Kula 4 kg

Młodzik

13,83 m

Zadrożny Dawid

Czerwiec 2007 r

Finały wojewódzkie IX IMSz Płock

Kula 5 kg

Junior młodszy

14,03 m

Zadrożny Dawid

Czerwiec 2008r

Finały wojewódzkie X IMSz Radom

4x100

Młodzik

52,70 sek

Sapiecha Karol, Rukat Jan, Rukat Michał, Żurawski Cezary

14.05.2013r

Zawody powiatowe w ramach XV IMSz

Szt olimpijska

Junior młodszy

4:12,55 min:sek

Rutkowski Mateusz, Orłowski Maciej, Borowy Adrian, Suszczyński Damian

17.05.2013r

Zawody powiatowe w ramach XV IMSz

4x100

Junior młodszy

49,20 sek

Kobyliński Jakub, Frączyk Adam, Żurawski Cezary, Sapiecha Karol

28.05.2014

Finały międzypowiatowe

Kadzidło XVI IMSz

Sztafety przełajowe

10 x 1000 m

VII miejsce

Michał Zawistowski, Piotr Kordykiewicz, Adrian Borowy, Maciej Orłowski, Konrad Szram, Dawid Kochański, Rutkowski Mateusz, Kobyliński Jakub, Rostkowski Mateusz, Mianowicz Jakub.

Kwiecień 2013r

XV MIMSz Płock

1500 m

Indywidualne biegi przełajowe

II miejsce

Kordykiewicz Piotr

(junior młodszy)

29.04.2014

XVI MIMSz Siedlce